28 Haziran 2008 Cumartesi

KARAYİB KORSANLARI GELİYOOOOR:))

Benim minik oğluşum çaktırmadan büyüyo galiba..Bazen hayatımda hep varmış gibi hissediyorum..Bazen de doğduğu günü hatırlayınca ne çabuk büyüdü diyorum..2,5 aylıktı işe geri döndüğümde,doyasıya emziremedim bile..İçimde yarası vardır hala, çocuğumu sütümle besliyemedim .. 3 yaşına kadar annanesi baktı sağolsun..Sonra yaşıtları ile büyüsün, büyürkende eğitilsin istedim.. Her ne kadar anneme bu konuda çok güvensemde okuldaki eğitimin çocuğu çok farklı geliştirdiğini düşünüyorum..
Velhasıl kelam o bücürük şimdi 6 yaşını doldurdu ve artık bir birey olduğunun farkına varıyor, istediği şeylerin kendi tercihi olması konusunda ısrar ediyor..Tıpkı bu yılki doğum günü kutlaması konusun da olduğu gibi..Aslında doğum günü 7 temmuz ama o ısrarla okuldaki arkadaşları ile kutlamak istediğini belirtti..Bana da kutlamayı öne almak düştü..Bodrum'a gitmeden iki gün önce acele bir pasta yapılıp ( pasta modeli yine küçük beyin isteğine uyularak) organize şekilde okulda ki kutlamayı gerçekleştirdik..

Pastası için çok uzun bir düşünce aşaması geçirdi kıştan bu yana..Zırt pırt fikir değişti, önce scooby doo sonra şimşek mc queen.futbol sahası ve en sonunda karayib korsanlarında karar kıldı..Anneye de yapmak düştü..Zaman biraz kısıtlı olduğu için modelleme aceleye geldi..Teoride farklı düşünmüştüm ama pratikte anca bu kadarı yetişti..


Canım oğlum iyi ki doğdun, iyi ki varsın..Sağlık dolu çoook uzun yıllar diliyorum..Baban ve ben SENİ ÇOOOOOK SEVİYORUZ.....

6 yorum:

webSTer dedi ki...

Koçum benim 7 oldu :))) 77'sinde yanında olabilirmiyiz bilmem... :P İnşallah :)

pelin'ce dedi ki...

Canım pasta şahane olmuş,vallahi bravo...Çocuklar şaşkın şaşkın baka kalmışlar:)) Oğluşunun yeni yaşı kutlu olsun.Nice mutlu senelere...

Sevgilerimle

aslı'nın mutfağı dedi ki...

Oğluşunun doğumgünü kutlu olsun, nice senelere.. Pastası da pek güzel, ellerine sağlık :)

PASTASEHRİ dedi ki...

Oyacığım oğluşun 6. yaşı kutlu olsun . hayat ona dolu dolu mutluluk sağlık ve neşee getirsin.
pasta çok hoş olmuş. hemde mc quenn pastalarından sonra karayip korsanları inan ilaç gibi geldi. ellerine sağlık canım

halenze dedi ki...

tehdit mi yoksa motive mi işe yarıyor diye test ediyorum bacım:)) tabi bir de beni ne kadar kaale aldıklarını:)) örümcekadamın tombik popuşundan öpüyorum annesi. iyiki doğmuş demi. bende de var ondan bi tane:) Allah uzun ömürler versin. ak sakallı halini görün inşallah:)))

estergonyesil dedi ki...

oyy kuzum benimm mutlu saglikli uzun ve hep dolu dolu bir omru olsun insallah...