21 Haziran 2008 Cumartesi

TEBDİL-İ MEKANDA FERAHLIK VARDIR


HOŞÇAKAL İSTANBUL!!!!

Yeniden herkese MERHABALAR:))Amanında ne çok özlermişim ben blogumu, bilgisayarımı Allahım:))Şaka bi yana gerçekten özledim blogumu ve sizlerle olan güzel paylaşımlarımı.İnsan istemese de bağımlılık oluşuyormuş meğerse..Yokluğumda sitemi ziyarete gelen herkese teşekkürler ederim..Bodrum'a gidişim bu sefer tatil amaçlı değildi..Çok uzun zamandır istediğim ama cesaret edemediğim bişeyi gerçekleştirdim.


İSTANBUL doğup büyüdüğüm şehir....Bigün İstanbul'dan bıkıp kaçmak istiyeceksin deselerdi inanmazdım..Ama yaklaşık 4-5 yıldır buradan gitme isteğim ağır basmaya başladı..Hatta yirmili yaşlarımda 10-15 gün ayrı kalsam burnumda tüterdi yaşadığım şehir.Ama artık değil....Çünkü artık bu şehir beni çok yoruyor..Hiç biyere gitmek içimden gelmiyor,ÇÜNKÜ trafik var, hafta sonu bi yere gidemezsin, ÇÜNKÜ kalabalıktan zevk alamazsın..Temiz hava ihtiyacını gidermek için piknik yapamazsın ÇÜNKÜ orası da kalabalık..Giderken kalabalık, dönerken kalabalık..Kalabalık, kalabalık...BOĞULUYORUMMM..

Karar verdim bundan sonraki yaşantımı Allah izin verirse BODRUM'da sürdürücem..İnşallah pişman olmam..Çalışmalarıma orda devam etme kararındayım..Bir süre blogumu sık güncelliyemem herhalde..Beni unutmayın olurmu....İnşallah yaptıklarımı sizlerle oradan paylaşmaya devam edicem..Ne demiş atalarımız?TEBDİL-İ MEKANDA FERAHLIK VARDIR....
Yolu düşen dostlarımı beklerim..İstanbul'da görüşme fırsatı dulamadığım blog dostlarımla belki orada görüşürüz:)))

7 yorum:

Baharcicegi dedi ki...

tÜRKIYENIN INCISI BODRUM KIM ISTEMEZKI MAVIYLE YESILLE ICICE OLMAYI;SIZE YENI EVINIZDE VE YASANTINIZDA BASARILAR DILERIM

aslı'nın mutfağı dedi ki...

Karadeniz tatilinden döndüğümden beri benim de aklımda aynı düşünce var.. Kalabalık beni de çok yoruyor ve strese sokuyor.. İnşallah biz de cesaretimizi toplarız bir gün.. Herşey gönlünce olsun..

webSTer dedi ki...

Canım ablam..Eminim Bodrum size iyi gelecek... emekli olanca bende gelecem :)))

Esin... dedi ki...

Hepimizin isteyip de yapamadığımız hayalini kurduğumuz şeyi gerçekleştirmişsin. Ne güzel. Umarım çook mutlu olursun orada. Sevgiler.

kirazdünyası dedi ki...

bodrum bodrum ahhh ahhh şimdi orda olmak için neler vermezdim :)

OYOSH dedi ki...

Sevgili blog arkadaşlarım üm güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim..

Sevgili kardeşceyızım sen emekli olana kadaarr ölme e.... ölme be canım....

MUTFAKISTAN dedi ki...

ne guzel karar cok haklisiniz gule gule oturun bodrumda sevgiler